Plener,Sesje narzeczeńskie,Sesje zagraniczne

Sesja narzeczeńska za granicą – Marta i Michał na Majorce

Aby dobrze opisać ile emocji wywołała we mnie ta fotograficzna sesja narzeczeńska muszę zacząć od końca. A mianowicie: najbardziej niesamowitą rzeczą podczas wyjazdu na Majorkę było to, że nie planowaliśmy sesji narzeczeńskiej za granicą, a plenerową sesję miłosną. Michał natomiast postanowił zaskoczyć Martę i się oświadczył! <3 Było dużo wzruszeń, a sama sesja narzeczeńska stała się jeszcze bardziej czuła i emocjonalna.

Marto i Michale, jeszcze raz gratulacje!

Łączenie dwóch pasji – fotografii i podróżowania

Nie od dziś wiadomo, że podróże to jedna z moich małych pasji. Oczywiście nie tylko samo podróżowanie. Po pierwsze lubię cały proces i swojego rodzaju rytuał związany z organizacją wyjazdu. Po drugie wyszukiwanie ciekawych miejsc, a także przeszukiwanie blogów podróżniczych, czy chodzenie „ludkiem” w Google Maps – totalnie mnie to kręci. Jedną z takich podróży była sesja narzeczeńska za granicą na Majorce. Wydaje mi się, że znam dane miejsce na wylot, zanim tam pojadę. Przygotowuję całe listy, gdzie pojechać, co zwiedzić, gdzie zjeść, co przywieźć z danego miejsca. Dzięki temu, nasze podróże wykorzystuję na 100%!

Sesja narzeczeńska na Majorce

Razem z moją parą zwiedziliśmy kawał wyspy, poznaliśmy się, nabraliśmy zaufania fotograficznego do siebie nawzajem. Było to dla mnie szczególnie ważne. Michał również jest fotografem i na tym wyjeździe stanęłam z mężem po drugiej stronie obiektywu. To było niesamowite przeżycie. Sprawdziłam na własnej skórze co czuje para, jakie małe lęki pojawiają się w głowie i jak to wygląda od drugiej strony. Dało mi to szerszą perspektywę i na pewno poprawi jakość naszej współpracy na sesjach 🙂

Zapraszam Cię do mojego świata

Połączenie pracy i pasji daje mi możliwość jednoczesnego podróżowania, robienia zdjęć i spędzania czasu z mega fajnymi ludźmi. Sesja narzeczeńska zagraniczna to dla mnie wyzwanie i przyjemność zarazem. Sesja narzeczeńska za granicą to dla mnie wyzwanie i przyjemność zarazem. Oczywiście w Polsce sesja narzeczeńska wychodzi równie pięknie, zerknijcie tu: KLIK.

Zobacz też sesję Olgi i Bartka w Zadarze. Jeśli interesuje Cię taka sesja, NAPISZ DO MNIE, dogadamy szczegóły 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.