Cześć, jestem Paulina.

Uwielbiam fotografować Wasze emocje, miłość, uśmiechy i ukradkowe spojrzenia. W naturalnych sytuacjach, niewymuszonych gestach, szczerych uśmiechach – właśnie takie fotografie zawierają w sobie “magię”.

Wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje plenerowe, rodzinne i ciążowe – wszystkie pełne Waszych uczuć.

Fotografią “zaraził” mnie tato. W wieku 7 lat zrobiłam pierwsze fotografie starym Zenitem, na plaży nad Bałtykiem. Tak to się zaczęło. Potem był mały kompakt na komunię, pierwsza cyfrówka pod choinką, pierwsza lustrzanka na 18-stkę, Lomo Smiena kupiona za grosze na targu staroci. I tak do dzisiaj trwa moja miłość do fotografii.W fotografii kocham tę magiczną moc uchwycenia chwili i zatrzymania jej na zawsze.

Jestem typem kreatywnego tworzyciela. Oprócz fotografii uwielbiam malować, pleść makramy, szyć, gotować czy robić przetwory. W mieszkaniu mam ponad 50 roślin doniczkowych i nie mogę przestać kupować kolejnych.

Inspirują mnie podróże, uliczki małych miast, malownicze wsie, poznawanie nowych kultur, smaków, ludzi. Najlepiej czuję się pośród natury – owiane mgłą wierzchołki gór, szumiące lasy i połyskujące w słońcu tafle jezior. Zimą najmilej mi pod kocem z książką, serialem lub herbatką.

Z chęcią pójdę z Wami na spacer!