Oto oferta, jaką dla Was przygotowałam. Na pewno znajdziecie tutaj rodzaj sesji, której szukacie. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się na żywo na sesji fotograficznej!

Reportaże ślubne

Para młoda na ślubie, oferta fotograf ślubny wrocław

Reportaże ślubne. Możliwość uwiecznienia tego najważniejszego dla Was dnia to dla mnie ogromna radość. Każdy ślub jest inny, ale emocje niezmienne. To one grają główną rolę, i to na nie zwracam największą uwagę.

Podczas dnia ślubu chcę Wam towarzyszyć w każdym, ważnym momencie. Od samych przygotowań, pierwszego spojrzenia na siebie w tym dniu, poprzez składanie przysięgi, aż po zabawę z najbliższymi.

Z reportażu otrzymacie ode mnie minimum 300 zdjęć w wersji cyfrowe po obróbce graficznej, 100 odbitek w pięknym drewnianym pudełku, oraz na pendrive. Z chęcią zaprojektuję dla Was także album – fotoksiążkę.

ZOBACZ WIĘCEJ REPORTAŻY ŚLUBNYCH>

Sesje plenerowe

Para młoda na sesji plenerowej oferta fotograf ślubny wrocław

Sesje plenerowe. Kiedy emocje odrobinę opadną wybiorę się z Wami na sesję plenerową, gdzie tylko chcecie. Miejsce pierwszej randki, ulubiona kawiarnia, zacisze Waszego mieszkania, a może Wasze ukochane góry? Polecę za Wami na drugi koniec świata, ta sesja jest przecież dla Was!

Sesja plenerowa jest częścią oferty ślubnej, ale możecie zamówić ją nawet, jeśli nie towarzyszyłam Wam na ślubie.

ZOBACZ WIĘCEJ SESJI PLENEROWYCH >

Sesje zagraniczne

oferta fotografa zagranicznego

Sesje zagraniczne. Miłość jest piękna na każdym etapie, każdy z etapów wart jest uchwycenia go na zawsze. Jeśli marzy Wam się sesja z okazji pierwszej rocznicy bycia razem, lub narzeczeństwa, a może chcecie uwiecznić Waszą miłość w 30-tą rocznicę Waszego ślubu? Sesje wykonuję zarówno w plenerze, jak i lifestyle’owe – w domu czy w ulubionej kawiarni.

Z sesji zagranicznej otrzymacie ode mnie minimum 30 zdjęć w wersji cyfrowej, po obróbce graficznej.

Sesje ciążowe

oferta fotografa  wrocław, sesja ciążowa wrocław

Sesje ciążowe. Fotografia ciążowa to najlepsza pamiątka z tego niezwykłego czasu oczekiwania na maluszka. Z chęcią zabiorę Was na taką sesję w plener, ale równie chętnie będę towarzyszyć Wam z aparatem w zaciszu Waszego domu, czy w przyszłym pokoju dziecka. Na sesję umówimy się między 7 a 8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest już pięknie widoczny, a mama pełna sił.

Z sesji ciążowej otrzymacie ode mnie minimum 30 zdjęć w wersji cyfrowej, po obróbce graficznej.

Sesje rodzinne i noworodkowe

sesja rodzinna wrocław, oferta fotografa  wrocław

Sesje rodzinne i noworodkowe. Kawałek Waszego rodzinnego życia uchwycony na zdjęciach to wspaniała pamiątka zarówno dla Was, jak i rodziny czy przyjaciół. Zdjęcia podczas zabawy w parku, czytania bajek, a może karmienia? Naturalne sytuacje tworzą najwspanialszy klimat sesji rodzinnych.

Z sesji rodzinnej otrzymacie ode mnie minimum 30 zdjęć w wersji cyfrowej, po obróbce graficznej.

Oferta dodatków: Odbitki i albumy

Piękno zdjęć najlepiej wydobyte jest na papierowych odbitkach. Zawsze rekomenduję ich zamówienie. Odbitki otrzymacie w formacie 15×21 na delikatnym, jedwabistym papierze, zapakowane w drewniane pudełko. Wersje cyfrowe zapisane są na drewnianym pendrivie.

Dodatkowo oferuję zaprojektowanie i wykonanie albumu – fotoksiążki.

Oferta się spodobała? Masz pytania, czy może chcesz od razu zarezerwować termin sesji? Czekam na Wasze wiadomości: