Przejrzyj poniższy cennik sesji, jeśli szukasz doświadczonego fotografa z Wrocławia. Zapewnię Ci nie tylko profesjonalne zdjęcia, ale także niezapomniane wspomnienia z Twojej sesji ciążowej, narzeczeńskiej, noworodkowej czy rodzinnej. Moja pasja do fotografii, dbałość o detale i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyjątkowe i pełne emocji. Dzięki mojemu doświadczeniu i kreatywności, sesje te stają się okazją do uwiecznienia ważnych chwil. Zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

Co zawiera każdy pakiet?

Każdy pakiet zawiera konsultację przed sesją, możliwość wyboru zdjęć z większej ilości, a także profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć, oraz dojazd na terenie Wrocławia. Dalsza destynacja: 1zł za 1km, ale chętnie zabiorę się z Wami, wspólna podróż to dobra okazja do rozmowy i poznania się 🙂

Pakiet MAX Pakiet STANDARD Pakiet ekspresowy MINI
Czas trwania: od 30min do 2hCzas trwania: od 30min do 2hCzas trwania: okolo 30 min
50 zdjęć cyfrowych25 zdjęć cyfrowych5 zdjęć cyfrowych
50 odbitek papierowych 25 odbitek papierowych
Galeria online chroniona hasłemGaleria online chroniona hasłem
Fotoksiążka – 10 rozkładówek
800 zł500 zł200 zł

To co, robimy wspólnie sesję fotograficzną?

Dodatkowe usługi:

Możecie oczywiście dokupić więcej zdjęć po sesji. Każde kolejne zdjęcie cyfrowe to koszt 20zł. Za dodatkową opłatą możemy wynająć studio fotograficzne, oraz makijażystkę.

Cena może ulec zmianie, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta oraz dodatkowych usług. Jako fotograf z Wrocławia stawiam na profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu!

Jak wygląda sesja ze mną?

Sesje rodzinne, ciążowe czy miłosne realizuję w domowym zaciszu lub w malowniczych plenerach. Oczywiście dostosowuję się do Waszych preferencji i komfortu. Ważne jest dla mnie, abyście czuli się swobodnie i naturalnie, bez konieczności sztywnego pozowania. Skupiam się na uchwyceniu Waszych prawdziwych uczuć i relacji. Przed sesją i w jej trakcie służę radą i wsparciem, aby zapewnić najlepszy możliwy efekt na zdjęciach.

Godziny sesji są elastycznie dostosowywane do Waszego planu dnia. Sesje domowe zazwyczaj odbywają się w okolicach godziny 10-13, natomiast sesje plenerowe planuję w godzinach od 16 do zachodu słońca. Wszystko po to, aby dopasować się do planu dnia czy samopoczucia dzieci, rodziców oraz optymalnych warunków oświetleniowych.

Lubię odkrywać nowe, unikalne miejsca do sesji. Zwłaszcza te, które mają dla Was osobiste znaczenie. Jeżeli miejsce sesji jest dla Was ważne i kojarzy się pozytywnie, zdjęcia zyskują dodatkowy wymiar i stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

To co, robimy wspólnie sesję fotograficzną?

Cennik sesji niestandardowych

Reportaże ślubne wyceniam indywidualnie od Waszych potrzeb, cena zaczyna się już od 4000zł za cały reportaż ze ślubu.

Zapraszam także na sesje wizerunkowe, biznesowe oraz produktowe. Podstawowa cena zakupionego zdjęcia to 50zł.

Zobacz więcej zdjęć z poszczególnych sesji na moim Instagramie!