Sesje rodzinne

Sesja rodzinna lifestyle w domu – Jurek

Sesja rodzinna w stylu lifestyle to dla mnie zawsze ogromna frajda. Lubię poznawać Was w Waszych domach, gdzie dobrze się czujecie, opowiadacie mi o sobie. Wtedy mogę pokazać na zdjęciach dużo więcej emocji, bliskości i czułości, która w zaciszu własnych czterech kątów jest niczym nieskrępowana. Miejsce sesji nie musi być jak z katalogu, ważne, żeby było Wasze, z Waszymi pamiątkami, Waszym uśmiechem i własnymi zasadami.


Sesję z małym Jerzym i jego rodzicami zrobiłam przy miłych rozmowach, anegdotkach i kawie. Były zabawy z ośmiornicą, było czytanie Pucia, były śmieszki z tatusiem i przytulanki z mamusią.

Jurek także zaplanował porządki w pieluszkach według własnych zasad, czyli najpierw było odrobinę bałaganu, za to zabawa była tego warta.

Ta naturalność i otwartość zarówno Jerzyka jak i jego rodziców – Oli i Rafała – spowodowała wspaniały efekt. Rodzinna sesja zdjęciowa we Wrocławiu w domu, lifestyle to super pomysł na uwiecznienie kolejnych etapów dorastania Waszych szkrabów. Polecam się, a Wy zobaczcie, jak miło było na sesji rodzinnej z Jerzym 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.