Plener,Śluby

Ślub plenerowy i sesja Spichlerz Galowice

Czy Wam także marzy się ślub plenerowy w pięknym miejscu? Czasami na naszej drodze pojawiają się ludzie, z którymi rozumiesz się od pierwszego zdania. Potem okazuje się, że współpraca z tymi ludźmi idzie jak po maśle, a efekty przechodzą jakiekolwiek pojęcie. Paulina z Bianco Weddings and Events jest właśnie taką osobą, która na mojej drodze pojawiła się trochę przypadkiem a potem już poszło! 

Paulinka zorganizowała ślub plenerowy i sesję stylizowaną w klimacie rustykalnym, które mogłam fotografować. To była wspaniała przygoda, każdy detal został dograny i dopasowany w taki sposób, że każda panna młoda (i każdy fotograf) byłaby zachwycona efektem. 

Miejscem sesji był Spichlerz Galowice, miejsce w klimacie rustykalnym, gdzie ślub plenerowy można zorganizować w przepięknej scenerii. Dodatki w postaci makram, ciocinych serwetek, słoi ze świeczkami i kwiatów dopełniły dzieła. 

Nie można też pominąć pary młodej, Sandry i Tomka, z którymi, jako znajomi po fachu miałam bardzo fajny kontakt i nić porozumienia. Oszałamiająca uroda Sandry robi wrażenie, nikogo nie dziwi, że Tomek jest tak w Nią wpatrzony, ja za obiektywem też nie mogłam się oderwać!

Organizacja: Bianco Weddings and Events FB

Miejsce: Spichlerz Galowice
Kwiaty: Studio Kwiatów ” Frezja „
Makrama: OCZKO

Suknia: Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Zobaczcie efekty:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.