fbpx

Reportaże

Plener ślubny – Kasia i Grześ

To jest wyjątkowe, że mogę być z Wami tam, gdzie są Wasze dobre wspomnienia, wasze serca. Magia dzieje się sama.

Kajtek – Rodzinna sesja świąteczna

Fotograficzna sesja rodzinna, świąteczna i w Waszym domu to cudowny prezent pod choinkę.

Sesja ślubna we Wrocławiu K&G

Z Karoliną i Grześkiem pojechaliśmy nad Zalew Mietkowski i pobliski kamieniołom. Taka sesja ślubna we Wrocławiu jest czystą przyjemnością!

Sesja narzeczeńska – boho trawy

Styl boho, ciepłe swetry i przygaszone kolory to kwintesencja jesieni. Można się przytulać, ogrzewać zmarznięte dłonie w rękach ukochanego. 

Sesja rodzinna na Jarmarku

Sesja z rodzinnego spaceru na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Humory dopisywały, a Kubuś został mistrzem robienia słodkich minek.

Ślub w plenerze Kasi i Grzesia

Ślub w plenerze u stóp gór to było spełnienie marzeń Kasi i Grzesia. Najważniejszy dzień życia, spędzony w gronie najbliższych, pod gołym niebem.

Sesja ciążowa w plenerze – Monika

Czasem jest tak, że spotykasz zupełnie obcą osobę pierwszy raz w życiu i od razu masz wrażenie, jakbyś mogła z nią porozmawiać o wszystkim.

Ślub plenerowy i sesja Spichlerz Galowice

Miejscem sesji był Spichlerz Galowice, miejsce w klimacie rustykalnym, gdzie ślub plenerowy można zorganizować w przepięknej scenerii. 

sesja rodzinna wrocław

Sesja rodzinna na zamku Topacz

Sesja rodzinna z Agą, Kasią i Piotrkiem była pełna emocji. Nie brakowało też biegania, skakania, grania w gry i całej masy śmiechu.

Sesja ciążowa – Magda i Łukasz

Sesja ciążowa z Magdą i Łukaszem odbyła się nad Zalewem Mietkowskim.

Sesja narzeczeńska za granicą – M&M

Połączenie pracy i pasji daje mi możliwość jednoczesnego podróżowania, robienia zdjęć i spędzania czasu z mega fajnymi ludźmi. Sesja narzeczeńska za granicą to dla mnie wyzwanie i przyjemność zarazem.

sesja zdjęciowa rodzinna plener wrocław

Sesja rodzinna w plenerze z Olą

Na tę sesję fotograficzną rodzinną wybraliśmy Park Grabiszyński we Wrocławiu. Sesja rodzinna w plenerze zapewnia chwilę spokojnego czasu dla rodziny. 

Sesja rodzinna lifestyle w domu – Jurek

Sesja rodzinna w stylu lifestyle to dla mnie zawsze ogromna frajda. Lubię poznawać Was w Waszych domach, gdzie dobrze się czujecie, opowiadacie mi o sobie.

Vivian i Jan – sesja miłosna w Alpach

Wyjazdy w góry towarzyszą mi od dziecka. Mając 5 lat “wdrapałam się” na Śnieżkę, z opowieści rodziców wiem, że zrobiłam to praktycznie w podskokach.

Ada – sesja ciążowa lifestyle

Sesje ciążowe są totalnie wdzięcznym i jednym z moich ulubionych tematów. To duże wyróżnienie, móc fotografować mamę w tym wyjątkowym, błogosławionym stanie.

Paulina i Łukasz – sesja plenerowa w Karkonoszach

Na sesję plenerową Pauliny i Łukasza wybraliśmy się w Karkonosze. Ta sesja plenerowa była czymś wyjątkowym nie tylko dla mojej Pary, dla mnie także.

Anna i Marek – sesja plenerowa na Ostrowie Tumskim

Czasem wydaje nam się, że znamy jakieś miejsce bardzo dobrze i niczym ono nas już nie zaskoczy. Tak miałam z Ostrowem Tumskim we Wrocławiu.

Paulina i Łukasz – ślub w Legnicy

Z Pauliną i Łukaszem zetknął nas szczęśliwy traf. Z moją imienniczką poznała nas jej świadkowa i to był początek czegoś niesamowitego.

Iwowianki – sesja dekoracji ślubnych w Warsztat Food & Garden we Wrocławiu

Zawsze miło mi, kiedy mogę zrobić jakiś dodatkowy, około ślubny reportaż. Tak było podczas fotografowania pracy Iwowianki. Dziewczyny robią niesamowitą robotę przy dekorowaniu sali.

Anna i Marek – ślub we Wrocławiu

Jeden z ostatnich wrześniowych weekendów spędziłam na ślubie Ani i Marka we Wrocławiu. To był bardzo słoneczny i przyjemny dzień, idealny na przyjazd na ślub zabytkowym kabrioletem. Przysięgi składane ze łzami w oczach zawsze mocno mnie wzruszają. Urzekające było także przyjęcie weselne w restauracji Jasna we Wrocławiu – spokojne, niespieszne, pełne rozmów z najbliższymi.

Sandra – sesja na Helu

Piękna Sandra zabrała nas na spacer w jej rodzinne strony, na sam początek Polski. Mimo wiatru i chmur klimat był nie do podrobienia. Jak widać, nadmorski krajobraz helskiego cyplu może być niesamowity również w taki dzień.

Julia i Jarek – miłosna sesja nad morzem

Bałtyk, zachodzące słońce, piasek i dwoje szaleńczo zakochanych w sobie osób. Tak spędziliśmy dzień z roześmianymi Julką i Jarkiem na plaży w Jastarni.

Artur i Klaudia – sesja narzeczeńska

Słoneczne popołudnie spędzone w cudownym towarzystwie naszych przyjaciół – Klaudii i Artura . Spacer po lesie, promienie słońca i miłość w ich oczach, to były zdecydowanie magiczne chwile.